Teslimat, Garanti ve İade Koşulları

Kargo Ücreti Ne Kadardır?

Kozmetikvagonu.com web sitesinde ürünler ücretsiz ve ücretli olarak kampanya ve ürün durumuna göre kargolanır. Kargo ücreti ekleme inisiyatifi kozmetikvagonu.com’a aittir. Aras, Yurtiçi, Sürat, MNG kargo firmaları ile gönderim yapmaktayız.

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?

Satın aldığınız ürünler ödeme gerçekleştikten sonra 1 – 4 iş günü içerisinde kargoya verilir. Hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler takip eden ilk iş günü kargoya verilir.

Kargomu Nasıl Takip Ederim?

https://kozmetikvagonu.com hesabınızdan kargo takip numaranıza ulaşabilir, ilgili kargonun resmi web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. 

Kargo Hangi Bölgelere Gönderilmektedir?

Kargo firmalarının dağıtım alanı dışındaki bölgeler, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve İstanbul Adalar ilçesi dışında tüm Türkiye'ye gönderim yapılmaktadır.

Garanti ve İade Koşulları

kozmetikvagonu.com'da satılan tüm ürünler Türkiye'ye yasal yollardan yetkili ithalatçı ve distribütörler tarafında getirilmiş 100% Orijinal ürünlerdir.

İadenin gerçekleşmesi için açılmamış ve herhangi bir şekilde deforme olmamış ürünü, faturanın size gönderilen nüshası ile birlikte alışverişte seçtiğiniz kargo aracılığıyla göndermeniz gerekmektedir.
Kargo firma yetkilisi ürünü teslim ederken paketin dışarıdan görünür şekilde hasar olduğunu fark ettiğinizde paketi teslim almayınız ve kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz.